دانلود کتاب در مورد کوهنوردی

دانلود کتاب آموزش کوهنوردی

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب در مورد کوهنوردی

کوهنوردان آلپ سبک وزن را بسته و سریع حرکت می کنند و سریعاً به قله می رسند. این امکان وجود دارد زیرا کوههای با اندازه متوسط ​​، مانند کوههای آلپ یا کوههای راکی ​​، می توانند نسبتاً سریعتر مقیاس بندی شوند.

از طرف دیگر کوهنوردان اعزامی به کندی حرکت می کنند و بارهای سنگین تری را نیز حمل می کنند. این ضروری است زیرا صعود به این کوههای بزرگتر مانند هیمالیا و رشته کوه آلاسکا هفته ها یا ماهها به طول می انجامد و طول سفر بین اردوگاه های پایه بسیار طولانی تر است. اعزامی ها حتی می توانند با حیوانات بسته سفر كنند

شرایط کوهنوردی
لنگر
لنگر همان چیزی است که کوهنوردان برای محکم نگه داشتن طناب در برابر سنگ ، یخ یا برف استفاده می کنند.

کارابین
کارابین ابزاری است که برای بستن طناب استفاده می شود و معمولاً برای ورزش در فضای باز استفاده می شود.

سر دیوار
قسمت بالای کوهی که زمین از آن تندتر است.

کرن دانلود کتاب در مورد کوهنوردی
توده ای از سنگ یا چوب که برای مشخص کردن یک مسیر خاص استفاده می شود.

گره کوهنوردی
گره ها برای کوهنوردی بسیار مهم هستند و از محبوب ترین آنها می توان به شکل هشت ، پروانه آلپ ، بوولاین و زپلین خم اشاره کرد.

قوانین کوهنوردی
کوهنوردی فعالیت آسانی نیست و بدون خطر هم نیست. به همین دلیل است ، اگرچه هیچ قانون رسمی جهانی برای کوهنوردی وجود ندارد ، کوهنوردان سه قانون طلایی را به عنوان مانترا خود در نظر می گیرند: “همیشه دورتر از آنچه که به نظر می رسد ، همیشه بلندتر از آن است که به نظر می رسد و همیشه سخت تر از آن است که به نظر می رسد.” تا زمانی که آماده باشید و فعالیت را دست کم نگیرید ، باید خوب باشید.

ایستگاه های پخش
یک قسمت حیاتی از فعالیت راه اندازی ایستگاه های پخش است. همانطور که در بالا تعریف شده است، ایستگاه های تاخیر شبکه های ایمنی کوهنوردی و دستورالعمل های دقیق در مورد راه اندازی یک ایستگاه اماده مناسب را می توان یافت می در اینجا .

لیست تجهیزات کوهنوردی: چه تجهیزاتی برای کوهنوردی مورد نیاز است؟
لیست تجهیزات کوهنوردی

تجهیزات مورد نیاز شما بسته به کوه و مسیر انتخابی شما متفاوت خواهد بود ، به عنوان مثال در یک مسیر برفی ممکن است به یک گیرنده گیرنده بهمن نیاز داشته باشید ، در حالی که در یک مسیر یخی ممکن است به یک تبر یخ نیاز داشته باشید. در زیر لیستی از موارد ضروری را پیدا خواهید کرد:

نقشه دانلود کتاب در مورد کوهنوردی
قطب نما
منبع نور
مواد اولیه برای ایجاد آتش سوزی
چاقو
چادر
طناب زدن
مهار
چکمه و کرامپون
دستگاه رله
قرقره
کیت کوهنوردی
کارابین
بهترین زمان برای کوهنوردی چیست؟ دانلود کتاب در مورد کوهنوردی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.