دانلود کتاب در مورد عکاسی دیجیتال

دانلود کتاب آموزش عکاسی دیجیتال

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب در مورد عکاسی دیجیتال

می شود بیننده احساس کند که در آنجا است.

برای شفاف نگه داشتن پیش زمینه و پس زمینه ، از یک لنز زاویه باز برای یک نمای پانوراما و یک دیافراگم کوچک f / 16 یا کمتر استفاده کنید. قرار دادن یک شی یا شخص در پیش زمینه به ایجاد مقیاس کمک می کند و تأکید می کند که فاصله تا چه اندازه فاصله دارد.

در صورت امکان از سه پایه استفاده کنید ، زیرا دیافراگم کوچک معمولاً به سرعت شاتر کمتری نیاز دارد.

6از زمینه های ساده استفاده کنید
ده نکته برتر-عکاسی-دیجیتال 6

رویکرد ساده معمولاً بهترین روش در عکاسی دیجیتال است و شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی باید در عکس وجود داشته باشد ، در حالی که مواردی را که باعث حواس پرتی می شوند را شامل نمی شود.

در صورت امکان ، یک زمینه ساده انتخاب کنید – به عبارت دیگر ، رنگ های خنثی و الگوهای ساده. شما می خواهید چشم به جای تکه ای از رنگ یا یک ساختمان عجیب در پس زمینه ، به سمت نقطه کانونی تصویر جلب شود. این امر به ویژه در شلیکی که مدل خارج از مرکز قرار می گیرد بسیار حیاتی است.

7از Flash در داخل خانه استفاده نکنید دانلود کتاب در مورد عکاسی دیجیتال
ده نکته برتر عکاسی دیجیتال 7
به خصوص برای پرتره های داخلی ، فلاش می تواند خشن و غیر طبیعی به نظر برسد. بنابراین ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید بدون استفاده از فلاش ، در داخل خانه عکس بگیرید.

ابتدا ISO را به سمت بالا فشار دهید – معمولاً ISO 800 تا 1600 تفاوت زیادی در سرعت شاتر شما می توانید انتخاب کنید. از بزرگترین دیافراگم ممکن استفاده کنید – به این ترتیب نور بیشتری به سنسور می رسد و پس زمینه تاری خوبی خواهید داشت. استفاده از سه پایه یا لنز IS (تثبیت کننده تصویر) نیز یک روش عالی برای جلوگیری از تاری است.

دانلود کتاب در مورد عکاسی دیجیتال

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.