دانلود کتاب در مورد تربیت کودک

دانلود کتاب در مورد تربیت کودک

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب در مورد تربیت کودک

هماهنگی و همکاری دارند. هنگامی که قطعات مختلف مغز به صورت مجتمع هستند، آنها می توانند هماهنگ به عنوان یک کل، که به معنی کج خلق کمتر، رفتار بیشتر همکاری، همدلی بیشتر و بهتر ذهنی رفاه عملکرد 6 .

برای انجام این کار ، از طریق تجربه های نگران کننده صحبت کنید. از کودکتان بخواهید برای توصیف آنچه که اتفاق افتاده است و چگونه او / او احساس به توسعه ارتباطات هماهنگ 7 . شما نیازی به ارائه راه حل ندارید. برای والدین خوب نیازی نیست که همه پاسخ ها را داشته باشید. فقط گوش دادن به صحبت آنها و پرسیدن سالات روشن به آنها کمک می کند تا تجربیات خود را درک کرده و خاطرات را تلفیق کنند.

در ایجاد انگیزه در فرزندتان مشکلی دارید؟ این دوره آنلاین را ببینید:
یادگیرنده خود انگیزه

یادگیرنده خود انگیزه
شماره 6: در دوران کودکی خود تأمل کنید
بسیاری از ما می خواهیم پدر و مادر متفاوت از پدر و مادر خود داشته باشیم. حتی کسانی که تربیت خوب و کودکی شادی داشتند ممکن است بخواهند برخی از جنبه های تربیت را تغییر دهند.

اما خیلی اوقات ، وقتی دهان باز می کنیم ، درست مثل پدر و مادر صحبت می کنیم .دانلود کتاب در مورد تربیت کودک

تأمل در دوران کودکی خود گامی در جهت درک این است که چرا والدین را به روشی که انجام می دهیم والدین می کنیم. مواردی را که می خواهید تغییر دهید یادداشت کنید و به این فکر کنید که در یک سناریوی واقعی چگونه این کار را متفاوت انجام می دهید. دفعه بعد که این مسائل پیش آمد ، هوشیار باشید و رفتار خود را تغییر دهید.

اگر در ابتدا موفق نشدید ، تسلیم نشوید. برای تغییر آگاهانه روشهای تربیتی کودک ، تمرین و تمرین زیادی لازم است.

شماره 7: به رفاه حال خود توجه کنید
والدین در کنار دریا استراحت می کنند – مراقبت خوب از خود والدین سالم مهارت والدین خوب است دانلود کتاب در مورد تربیت کودک
والدین نیز نیاز به تسکین دارند.

به رفاه حال خود توجه کنید.

اغلب اوقات ، هنگام تولد کودک ، مواردی مانند سلامتی خود شما یا سلامتی ازدواج شما در پشت مشعل نگهداری می شوند. اگر شما به آنها توجه نمی کنند، آنها تبدیل خواهد شد مشکلات بزرگتر پایین جاده 8 . برای تقویت روابط خود با همسرتان وقت بگذارید.

از درخواست کمک برای والدین نترسید. داشتن مقداری “وقت من” برای مراقبت از خود برای جوان سازی ذهن مهم است.

اینکه والدین چگونه ممکن است از نظر جسمی و روانی از خود مراقبت کنند ، تفاوت زیادی در والدین و زندگی خانوادگی آنها ایجاد می کند. اگر این دو منطقه از کار بیفتد ، کودک شما نیز آسیب خواهد دید.

شماره 8: تكان نخورید ، مهم نیست چه دانلود کتاب در مورد تربیت کودک
بدون شک ، برای برخی از والدین ، ​​کتک زدن می تواند انطباق کوتاه مدت را ایجاد کند که گاهی اوقات برای والدین تسکینی بسیار ضروری است.

اما ، این روش درست و غلط را به کودک نمی آموزد. این فقط به کودک می آموزد که از عواقب خارجی ترس داشته باشد. سپس کودک انگیزه می گیرد تا در عوض گرفتار نشود.

تنبیه کردن کودک شما مدل سازی را به کودک خود که او / او می تواند مسائل با خشونت حل و فصل 9 . کودکانی که به آنها ضربه می خورند ، ضربه می خورند یا ضربه می خورند ، بیشتر در معرض جنگ با کودکان دیگر هستند. آنها بیشتر به زورگویی تبدیل می شوند و برای حل اختلافات از پرخاشگری کلامی / جسمی استفاده می کنند. بعدها در زندگی، آنها نیز به احتمال زیاد منجر به بزهکاری و رفتار ضد اجتماعی، روابط پدر و مادر کودک بدتر، مسائل مربوط به سلامت روانی، و قربانیان خشونت خانگی و یا معتادان هستند 10 . دانلود کتاب در مورد تربیت کودک

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.