دانلود کتاب آموزش گام به گام والیبال

دانلود کتاب آموزش گام به گام والیبال

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب آموزش گام به گام والیبال

را از روی تور بالا و عقب می کشند ، سعی می کنند توپ را قبل از زمین در زمین بازی حریف لمس کنند. قابل برگشت است برای جلوگیری از این ، یک بازیکن در تیم مقابل ، توپ را به سمت بالا و به سمت هم تیمی خود قبل از اینکه سطح زمین را لمس کند ، ضرب و شتم می کند – سپس آن هم تیمی ممکن است آن را از روی تور دور کند و یا آن را به یک هم تیمی سوم که آن را از روی دروازه دروازه می کند ، بکشد. قبل از اینکه توپ به داخل دروازه برگردد ، فقط سه لمس توپ مجاز است.

والیبال
والیبال
گیلبرتو گودوی فیلیو از برزیل که در یک مسابقه والیبال مقابل آرژانتین ، 2007 ، برای جهش توپ می پرید.
© رابرت گیلهولی / EPA / REX / Shutterstock.com

مسابقه والیبال
مسابقه بریتانیکا
مسابقه حقایق سرگرم کننده ورزشی دانلود کتاب آموزش گام به گام والیبال
چه تجهیزات ورزشی در مقبره یک کودک مصری که در حدود 3200 سال قبل از میلاد مدفون شده بود ، پیدا شد؟ کدام ورزش از آنجا آغاز شد که بازرگانان بازی جدید بسکتبال را بسیار دشوار می دانستند؟ این مسابقه را انجام دهید تا بفهمید که چه تعداد واقعیت جالب درباره تاریخچه و سیر تحولات ورزش می دانید ، بعضی از آنها آشنا هستند و برخی دیگر به طور قطع نه.
تاریخ
والیبال در سال 1895 توسط ویلیام جی. مورگان ، مدیر فیزیکی سازمانانجمن مسیحیان مردان جوان (YMCA) در Holyoke ، ماساچوست. این ورزش به عنوان یک ورزش سرپوشیده برای تجار طراحی شده بود که بازی جدید بسکتبال را بسیار پرتحرک می دانستند. مورگان این ورزش را “mintonette” می نامید ، تا اینكه یك استاد از کالج اسپرینگفیلد در ماساچوست به ماهیت والیبی بازی اشاره كرد و نام “والیبال” را مطرح كرد. قوانین اصلی توسط مورگان نوشته شده و در چاپ اول کتاب رسمی اتحادیه ورزشی انجمن های مسیحی مردان جوان آمریکای شمالی (1897) چاپ شده است. به زودی ثابت شد که این بازی جذابیت گسترده ای برای هر دو جنس در مدارس ، زمین های بازی ، نیروهای مسلح و سایر سازمان های داخل کشور داردایالات متحده ، و متعاقباً به کشورهای دیگر معرفی شد.دانلود کتاب آموزش گام به گام والیبال

در سال 1916 قوانینی به طور مشترک توسط YMCA و انجمن ملی ورزشکاران دانشگاهی (NCAA). اولین تورنمنت سراسری در ایالات متحده توسط کمیته ملی تربیت بدنی YMCA در شهر نیویورک در سال 1922 انجام شد. انجمن والیبال ایالات متحده (USVBA) در سال 1928 تشکیل شد و به عنوان نهاد حاکم بر قوانین در ایالات متحده شناخته شد . از سال 1928 USVBA – اکنون به عنوان شناخته شده استوالیبال ایالات متحده آمریکا (USAV) ​​- مسابقات قهرمانی والیبال مردان و بزرگسالان سالانه مردان (35 سال به بالا) را انجام داده است ، به جز در سالهای 1944 و 1945. بخش زنان آن در سال 1949 آغاز شد و یک گروه بزرگسالان (30 سال به بالا) در سال 1977. سایر رویدادهای ملی در ایالات متحده توسط گروه های عضو USAV مانند YMCA و NCAA انجام می شود.

دانلود کتاب آموزش گام به گام والیبال

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.