دانلود رایگان کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

دانلود کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کاپیتان، استاد کشتی خود است و احکام او اجرا میشود. به همین ترتیب، ذهن آگاه شما، کاپیتان و استاد کشتی شما، که نمایانگر بدن، محیط و همه امور شما است، میباشد. ذهن ناخودآگاه شما دستوراتی را که به آن میدهید بر اساس آنچه ذهن آگاه شما باور دارد و درست میپذیرد میگیرد.
وقتی بارها و بارها به مردم میگویید: «من از عهده آن برنمیآیم»، ذهن ناخودآگاهتان، حرفتان را باور میکند و می بیند که در موقعیتی نیستید که بخواهید آنچه را میخواهید خریداری کنید. تا زمانی که اصرار داشته باشید و بگویید: “من توانایی تهیه آن ماشین، آن سفر به اروپا، آن خانه، آن کت خزدار یا پوشاک ارمین را ندارم”، میتوانید مطمئن باشید که ذهن ناخودآگاه شما از دستورات شما پیروی خواهد کرد، و کمبود همه این موارد را در زندگی سپری خواهید کرد.
شب کریسمس گذشته، یک دانشجوی جوان زیبا در دانشگاه، یک کیف مسافرتی جذاب و نسبتاً گران را از ویترین فروشگاه نگاه کرد. او برای تعطیلات به خانه خود در بوفالو، نیویورک میرفت. او در شرف گفتن این جمله بود که: “من توانایی تهیه آن کیف را ندارم”، که چیزی را که در یکی از سخنرانیهای من شنیده بود، که عبارت بود از: “هرگز جمله منفی را تمام نکنید؛ بلافاصله آن را برگردانید و شگفتی در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد.” را به یاد آورد. دانلود رایگان کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه
وی گفت: “آن کیف من است. برای فروش است. من آن را از نظر ذهنی قبول میکنم و ذهن ناخودآگاهم مراقب است که آن را دریافت کنم.”
ساعت هشت شب کریسمس نامزدش کیفی دقیقاً همان کیفی را که به او نگاه کرده بود به او هدیه داد و ساعت ده صبح همان روز از نظر ذهنی خود را شناسایی کرد. او ذهن خود را با اندیشه انتظار پر کرده بود و همه چیز را در ذهن عمیق خود، که “دانش فنی” موفقیت را دارد، آزاد کرد.
این دختر جوان، دانشجوی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، به من گفت: “من پول خریدن آن کیف را نداشتم، اما اکنون میدانم که در کجا پول و همه چیزهایی را که لازم دارم پیدا کنم، و این در گنجینه ابدیت در درون من است. ”
تصویر ساده دیگر این است: وقتی میگویید، “من قارچ را دوست ندارم”، و بعداً فرصتی پیش میآید که شما سس یا سالاد قارچ سرو میکنید، به سوء هاضمه مبتلا میشوید زیرا ذهن ناخودآگاه شما به شما میگوید: “رئیس (ذهن آگاه شما) قارچ را دوست ندارد. ” این یک مثال سرگرم کننده از تفاوتها و نحوه عملکرد برجسته ذهن آگاه و ناخودآگاه شماست.
ممکن است زنی بگوید، “اگر سه شب قهوه بنوشم، من ساعت سه بیدار میشوم.” هر وقت قهوه مینوشد، ذهن ناخودآگاه به او تلنگر میزند، گویا میگوید: “رئیس میخواهد امشب بیدار باشی”.
ذهن ناخودآگاه شما بیست و چهار ساعت در روز کار میکند و برای منافعتان تمهیداتی ایجاد میکند و تمام ثمرات تفکر عادی شما را در دامانتان میریزد.

دانلود رایگان کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه
ذهن ناخودآگاه او چگونه پاسخ داده میشود
زنی چند ماه پیش به شرح زیر برای من نوشت: “من هفتاد و پنج ساله هستم، یک بیوه با یک خانواده بزرگ. من تنها و با حقوق بازنشستگی زندگی میکردم. سخنرانیهای شما را در مورد قدرت ذهن ناخودآگاه که در آن گفتید که ایدهها را میتوان با تکرار، ایمان و انتظار به ذهن ناخودآگاه منتقل کرد، شنیدم.
“من شروع کردم به تکرار مکرر احساس کردم، ‘ من میخواهم. من خوشبختانه با یک مرد مهربان، دوست داشتنی و دارای روحیه ازدواج کردهام.’
“من این کار را چندین بار در روز و به مدت حدود دو هفته ادامه دادم، و یک روز در داروخانه موجود در نبش، من را به یک داروساز بازنشسته معرفی کردند و من او را مهربان، فهمیده و بسیار مذهبی یافتم. او جواب کامل من بود طی یک هفته او از من خواستگاری کرد و اکنون ما در ماه عسل در اروپا هستیم. من میدانم که هوش در ذهن ناخودآگاه من هر دوی ما را به ترتیب الهی گرد هم آورده است. ”
این زن کشف کرد که گنجینه، در درون اوست. دعای او در قلب او درست احساس میشد، و تأیید او توسط اسمز در ذهن ناخودآگاه او، که رسانه خلاق است، فرو ریخت. لحظهای که او موفق شد یک تجسم ذهنی ایجاد کند، ذهن ناخودآگاه او جواب را از طریق قانون جذب به ارمغان آورد. ذهن عمیقتر او، سرشار از خرد و شعور، هر دو را به ترتیب الهی گرد هم آورد. دانلود رایگان کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه
مطمئن باشید که به هر چیز واقعی، هر چیز صادقانه، هر چیز عادلانه، هر چیز خالص، هر چیز دوست داشتنی، هرچه گزارش خوب است، فکر میکنید؛ اگر فضیلتی وجود دارد و اگر ستایش باشد، به این موارد فکر کنید. PHIL 4: 8
خلاصه مختصری از ایدههایی که باید به خاطر بسپارید
۱٫ گنجینه در درون شماست. در درون به دنبال پاسخ آرزوی قلبی خود باشید.
۲٫ راز بزرگی که بزرگان در هر سنی از آن استفاده میکردند توانایی آنها در برقراری ارتباط و آزادسازی قدرت ذهن ناخودآگاهشان بود. شما نیز میتوانید همین کار را انجام دهید.
۳٫ ذهن ناخودآگاه شما پاسخ همه مشکلات را دارد. اگر قبل از خواب به ذهن ناخودآگاه خود پیشنهاد دهید: “من میخواهم ساعت ۶ صبح بلند شوم”، این در همان زمان دقیق، شما را بیدار خواهد کرد.
۴٫ ذهن ناخودآگاه شما سازنده بدن شما است و میتواند شما را شفا دهد. با ایده سلامتی کامل، هر شب، به خواب بروید و ذهن ناخودآگاه شما، بنده وفادارتان، از شما اطاعت میکند. دانلود رایگان کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه
۵- هر اندیشه علت است و هر شرطی معلول.
۶٫ اگر میخواهید کتاب بنویسید، یک نمایشنامه عالی بنویسید، با مخاطبان خود صحبت بهتری داشته باشید، [سپس] ایده را عاشقانه و احساساتی به ذهن ناخودآگاه خود منتقل کنید، و متناسب با آن پاسخ خواهد داد.
۷٫ شما مانند یک کاپیتان هستید که در کشتی در حال حرکت هستید. او باید دستورات درست بدهد، و به همین ترتیب، شما باید دستورات (افکار و تصاویر) درست را به ذهن ناخودآگاه خود بدهید، که همه تجربیات شما را کنترل و اداره میکند.
۸- هرگز از اصطلاحات “من توانایی پرداخت هزینه آن را ندارم” یا “من نمیتوانم این کار را انجام دهم” استفاده نکنید. ذهن ناخودآگاه شما، حرفتان را باور میکند و میبینید که پول و توانایی انجام کاری را که میخواهید انجام دهید ندارید. تصدیق کنید، “من میتوانم همه کارها را از طریق قدرت ذهن ناخودآگاه خودم انجام دهم.”
۹٫ قانون زندگی قانون اعتقاد است. یک اعتقاد، یک فکر در ذهن شماست. به چیزهایی برای آسیب رساندن یا ضرر رساندن به خود ایمان نداشته باشید. به نیروی ذهن ناخودآگاه خود برای بهبود، الهام بخشیدن، تقویت و شکوفایی خود ایمان داشته باشید. با توجه به اعتقاد شما آیا این کار، برای شما انجام شده است.
۱۰٫ افکار خود را تغییر دهید، و سرنوشت را تغییر دهید. دانلود رایگان کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *