دانلود رایگان جزوه مکانیک محیط های پیوسته

جزوه مکانیک محیط های پیوسته

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کشف کرد، منعکس می‌کند.  دانلود رایگان جزوه مکانیک محیط های پیوسته معقول به نظر می رسد انتظار داشته باشیم که هرچه شخصیت یک کالا بیشتر فردی باشد، به عبارت دیگر، هر چه کمتر جزء ضروری وجود انسان باشد، کمتر الگوی الیوت را به طور قابل اعتمادی منعکس خواهد کرد.  یکی از کالاهایی که به طور غیرقابل تغییری با روان انسانیت توده ای گره خورده است، طلا است.

طلا در گذشته نه چندان دور اغلب به صورت “بر خلاف چرخه” به بازار سهام حرکت کرده است.  معکوس شدن قیمت طلا به سمت صعودی پس از یک روند نزولی اغلب همزمان با بدتر شدن سهام رخ می دهد و بالعکس.  بنابراین، قرائت الیوت از قیمت طلا در مواقعی شواهد تاییدی برای چرخش مورد انتظار در داو ارائه کرده است.

در آوریل 1972، دولت ایالات متحده قیمت ثابت طولانی مدت طلا را از 35 دلار در هر اونس به 38 دلار در هر اونس افزایش داد و در فوریه 1973 دوباره آن را به 42.22 دلار افزایش داد.  این قیمت «رسمی» که توسط بانک‌های دانلود رایگان جزوه مکانیک محیط های پیوسته مرکزی برای اهداف تبدیل ارز استفاده می‌شد و روند افزایشی قیمت غیررسمی در اوایل دهه هفتاد منجر به چیزی شد که سیستم «دو لایه» نامیده می‌شد.  در نوامبر 1973، قیمت رسمی و سیستم دو لایه به دلیل عملکرد اجتناب ناپذیر عرضه و تقاضا در بازار آزاد لغو شد.

قیمت طلا در بازار آزاد از 35 دلار در هر اونس در ژانویه 1970 افزایش یافت و در 30 دسامبر 1974 به اوج بسته شدن “اصل لندن” یعنی 197 دلار در هر اونس رسید. سپس قیمت شروع به کاهش کرد و در 31 اوت 1976 به پایین ترین حد خود رسید.  103.50 دلار  “دلایل” اساسی برای این کاهش، فروش طلای ایالات متحده، فروش طلای خزانه داری ایالات متحده و I.M.F بود.  حراج ها  از آن زمان، قیمت طلا به طور قابل توجهی بهبود یافته است و دوباره روند صعودی دارد.

 

01445241‌رغم تلاش‌های خزانه‌داری ایالات متحده برای کاهش نقش پولی طلا و عوامل احساسی شدیدی که بر طلا به‌عنوان یک ذخیره‌کننده ارزش و وسیله مبادله تأثیر می‌گذارد، قیمت آن الگوی الیوت واضح و غیرقابل اجتنابی را دنبال کرده است.  شکل 6-11 نموداری از طلای لندن است و بر روی آن برچسب های موج صحیح را نشان داده ایم.  توجه داشته باشید که افزایش از رشد بازار آزاد به اوج 179.50 دلار در هر اونس در 3 آوریل 1974 یک توالی کامل پنج موجی است.  قیمت رسمی 35 دلار در هر اونس قبل از سال 1970 حفظ شد و از تشکیل موج قبل از آن زمان جلوگیری کرد و بنابراین به ایجاد پایه بلندمدت لازم کمک کرد.  شکست دینامیکی از آن پایه به خوبی با معیار واضح ترین تعداد الیوت برای یک کالا مطابقت دارد، و واضح است.

پیشروی موشکی پنج موجی یک موج تقریباً کامل را تشکیل می‌دهد که پنجمین چاه در برابر مرز بالایی کانال روند (نشان داده نشده) خاتمه می‌یابد.