جزوه تایپ شده مالیات بر ارزش افزوده

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جزوه مالیات بر ارزش افزوده

دانلود رایگان جزوه مالیات بر ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) مالیاتی است که از فروش کالاها یا خدمات دریافت می شود و در قیمت اکثر محصولات و خدماتی که هر روز از آن استفاده می کنیم لحاظ می شود.

بودجه ۲۰۲۱
همانطور که در بودجه ۲۰۲۱ اعلام شده است ، نرخ مالیات بر ارزش افزوده برای بخش مهمان نوازی و جهانگردی از ۱۳ آبان ۱۳۲۰ به ۹ درصد از ۱ نوامبر ۲۰۲۰ تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ کاهش یافته است. این مورد همچنین در مورد خدمات مختلف سرگرمی مانند ورود به سینما ، تئاتر ، موزه ، زمین نمایشگاه است و پارک های تفریحی. مالیات بر ارزش افزوده با ۹٪ همچنین برای آرایشگری و برخی از مواد چاپی خاص مانند بروشورها ، نقشه ها و برنامه ها اعمال می شود.

دانلود رایگان جزوه مالیات بر ارزش افزوده چه کسی مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت می کند؟ جزوه مالیات بر ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده مالیاتی بر هزینه های مصرف کننده است بنابراین هرکسی که هزینه کالا و خدمات را پرداخت می کند مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت می کند. این در هزینه بسیاری از اقلام معمول مصرفی مانند لباس و بنزین تعبیه شده است ، بنابراین نمی توانید چند درصد مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت کنید. با این وجود ، هنگام خرید مواردی مانند رایانه ، برق و خدمات حرفه ای ، میزان مالیات بر ارزش افزوده و نرخ شارژ در صورتحساب خود را مشاهده خواهید کرد.دانلود رایگان جزوه مالیات بر ارزش افزوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *