جزوه تایپ شده جرم اختلاس

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان جزوه جرم اختلاس

کند. یا یک مدیر پمپ بنزین ممکن است از دستگاه اسکیمر برای دفع اطلاعات کارت از پایانه های موجود در پمپ ها استفاده کند.

نسخه عصبی تر وقتی است که کارمندی اطلاعات کارت اعتباری را از سیستم های IT شرکت بارگیری کند. سپس او آن را در وب تاریک می فروشد.

پیشگیری: دسترسی به اطلاعات مشتری را فقط به افرادی که به آن نیاز دارند محدود کنید. برای محدود کردن برداشت سطل زباله یا اشتراک غیر عمدی ، از فناوری استفاده کنید که شماره کارت اعتباری را ویرایش می کند یا فقط آخرین ارقام را چاپ می کند. وقتی فردی با دسترسی به فناوری اطلاعات از شرکت خارج می شود ، مجوزها را تغییر دهید. اگر از پایانه های کارت استفاده می کنید ، فناوری ضد لک زدن را نصب کنید – اکنون برخی از شهرداری ها به آن نیاز دارند .

Padding یک حساب هزینه دانلود رایگان جزوه جرم اختلاس
نمونه های پدینگ از تلاش گاه به گاه برای توجیه یک ناهار گران قیمت با استفاده از توصیف “خلاقانه” ، تا راه حل دقیق برنامه های اختلاس است.

شرکت های بزرگ ، padding را جدی می گیرند – اینطور نیست؟ مدیرعامل هیولت پاکارد در سال 2010 در مقابل اتهاماتی که برای مخفی کردن رابطه خارج از ازدواج در حساب هزینه خود قرار داده بود ، برکنار شد . HP این مسئله را به عنوان مسئله اعتماد قلمداد کرد.

پیشگیری: یک سیاست کتبی داشته باشید که جزئیات آنچه را که قابل جبران است – و یا نیست – داشته باشید. در جلسات کارکنان از این سیاست استفاده کنید. اگر کارمندان سفرهای کاری زیادی انجام می دهند ، استفاده از یک برنامه مدیریت هزینه مانند Zoho Expense یا Expensify را برای کنترل تأییدها و دیدن رسیدهای اسکن شده در یک مکان در نظر بگیرید.

غوطه وری مضاعف دانلود رایگان جزوه جرم اختلاس
مورد بعدی در فهرست مثالهای اختلاس ما این است که تنها یک هزینه مشاغل مشروع وجود دارد ، اما کارمند دو بازپرداخت دریافت می کند. او ابتدا هزینه کارت را با کارت اعتباری شرکت پرداخت می کند. بعداً او برای همان هزینه درخواست بازپرداخت پول نقد را ارائه می دهد.

پیشگیری: اصرار بر دیدن رسیدهای اساسی برای همه هزینه ها (فقط صورت کارت اعتباری را مرور نکنید). اگر کارمندان شما هزینه های قابل جبران زیادی را متحمل می شوند از نرم افزار مدیریت هزینه استفاده کنید.

استفاده از کارت اعتباری شرکت برای استفاده شخصی دانلود رایگان جزوه جرم اختلاس