دانلود رایگان جزوه تغذیه طیور

جزوه رنگی و تایپ شده تغذیه طیور

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان جزوه تغذیه طیور

 

یک راهنمای ساده برای نیازهای غذایی طیور
خوراک و تغذیهبهداشت طیور
توسط آلیس میچل
5 آوریل 2016 ، ساعت 6:00 صبح
رژیم های غذایی طیور از مخلوطی از چندین ماده غذایی مختلف از جمله غلات غلات ، کنجاله سویا ، وعده های غذایی جانبی حیوانات ، چربی ها و پیشوندهای ویتامین و مواد معدنی تشکیل شده است. این عناصر همراه با آب شیرین ، انرژی و مواد مغذی لازم برای رشد ، تولید مثل و سلامتی پرنده را تأمین می کنند ، لورا الیوت می نویسد.

طیور با سرعت و کارآیی خوراک را به مواد مغذی مفید تبدیل می کنند. آنها در مقایسه با سایر حیوانات مزرعه دارای اثرات زیست محیطی نسبتاً کمی هستند ، اما میزان بالای بهره وری آنها به این معنی است که آنها به نگهداری مواد مغذی نسبتاً بالا احتیاج دارند. دانلود رایگان جزوه تغذیه طیور

 

ب یک قسمت اساسی از زندگی برای همه طیور و دام است ، اما مقدار مورد نیاز برای سلامتی و بهره وری کافی بسته به درجه حرارت نگهداری پرندگان ، سرعت رشد پرنده یا سطح تولید تخم مرغ و توانایی فرد در جذب مجدد آب از طریق کلیه ها.

هر میزان محرومیت از آب بیش از دوازده ساعت تأثیر نامطلوبی در رشد مرغ و تولید تخم مرغ لایه ها خواهد داشت. کمبود آب بیش از 24 تا 36 ساعت منجر به مرگ نخواهد شد.

در نظر گرفتن در دسترس بودن آب جوجه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. جوجه کودک حدود 79 درصد آب است و نمی تواند یکباره آب زیادی بنوشد بنابراین مجبور است مرتباً بنوشد.

بنابراین تأمین آب خنک و تمیز برای طیور و اطمینان از دسترسی مداوم به آنها بسیار حیاتی است دانلود رایگان جزوه تغذیه طیور

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.