دانلود رایگان جزوه تحلیل ساختمان

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان جزوه تحلیل ساختمان
معماران قانونی و تجزیه و تحلیل ساختمان
این تیم در معماران پاسکال چندین دهه تجربه در ارائه خدمات طراحی معماری در سراسر کشور دارد. با تأکید بر حفاظت از تاریخ و استفاده مجدد سازگار از ساختمانهای تجاری در مقیاس بزرگ ، شرکت ما در زمینه معماری پزشکی قانونی و تجزیه و تحلیل ساختمان تخصص دارد تا علل اساسی نقص پاکت ساختمان ، نقص سیستم و موارد انطباق کد را بهتر درک کند.

رویکرد تحقیقاتی به معماری دانلود رایگان جزوه تحلیل ساختمان
تیم ما شامل معماران ، مهندسان و طراحان دارای مجوز است که تحقیقات گسترده و مطالعات میدانی را انجام می دهند تا ریشه در مشکلات ساختار شما پیدا کنند و راه حل های فعالانه ای را ایجاد کنند که با حفظ عملکرد اصلی طراحی آن ، کارایی ساختمان را بهبود می بخشد. قبل از شروع فرآیند بازسازی ساختمانهای تاریخی و سایر بناهای موجود ، باید تجزیه و تحلیل انجام شود تا معایب موجود در ساختار موجود و همچنین وضعیت سیستم های مکانیکی ، تهویه مطبوع ، برق ، لوله کشی و سیستم های ایمنی زندگی را درک کنید. این اطلاعات حیاتی به شما کمک می کند تا نحوه موثرتر بازگرداندن سیستم ها و ساختار را برای دستیابی به چشم انداز جدید خود در مورد ساختمان تعیین کنید. دانلود رایگان جزوه تحلیل ساختمان

غالباً ، ساختمانها مورد بازسازی بسیاری قرار گرفته اند. با اتخاذ یک رویکرد تحقیق ، می توانیم عناصر اصلی را که به ساختمان شخصیت و ارزش تاریخی می بخشد ، بازیابی کنیم ، در حالی که از الزامات محلی و کدهای ایمنی بین المللی پیروی می کنیم. تحقیقات پزشکی قانونی همچنین می تواند در مراحل قانونی برای تعیین مسئولیت محل و ارزیابی اینکه آیا استاندارد حرفه ای مراقبت رعایت شده است ، استفاده شود. تیم ما به طور فعالانه فعالیت خواهد کرد تا اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری استراتژیک را به شما ارائه دهد:

درک اینکه چرا یک ساختمان به اندازه کارآمد کار نمی کند دانلود رایگان جزوه تحلیل ساختمان
بررسی ساختار به دلایل قانونی
ارزیابی ارزش ساختمانی که برای خرید در نظر گرفته اید
علاوه بر تحقیقات پزشکی قانونی ، روند تجزیه و تحلیل مصالح ساختمانی تیم ما را قادر می سازد مواد اصلی مورد استفاده در طراحی ساختمان را برای تهیه مواد معتبر درک کند. ارتباطات عمیق ما در این زمینه به ما این امکان را می دهد که مستقیماً با فروشندگان در سراسر جهان برای بازگرداندن زیبایی و یکپارچگی اصلی یک طرح کار کنیم.

تجربه ما در خدمت مشتریان تجاری دانلود رایگان جزوه تحلیل ساختمان
معماران پاسکال با استفاده از این روش تجزیه و تحلیل ساختمان ، از جمله کار در بخشهای خصوصی و دولتی ، بسیاری از پروژه ها را که شامل مدیریت ساخت و طراحی معماری است ، به پایان رسانده اند. تجربه ما شامل مطالعات موردی است که شامل تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی هتل تاریخی ریتز-کارلتون در نیواورلئان است ، که در آن ما به مشکلات مربوط به سیستم های ایمنی زندگی ، سیستم های مکانیکی و دانلود رایگان جزوه تحلیل ساختمان الکتریکی ، کیفیت هوای داخلی و پاکت ساختمان پرداختیم. ما همچنین با دارندگان دارایی کار کرده ایم تا چالش های صرفه جویی در مصرف انرژی و کیفیت پایین هوای داخلی ناشی از یک سیستم کم اندازه یا بزرگ و همچنین پروژه های استفاده مجدد تطبیقی ​​برای هتل ها و رستوران ها را برطرف کنیم.

هر ساختمانی داستانی برای اشتراک دارد. از طریق تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی ، معماران پاسکال می توانند یکپارچگی یک ساختار پیچیده را با حفظ تاریخچه و سازگاری آن با خواسته های مدرن بازگردانند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند کار خود ، مستقیماً با شماره تلفن ۵۰۴-۳۰۴-۳۶۲۵ با دفتر ما تماس بگیرید. همچنین می توانید درباره فلسفه شرکت ما بیشتر بدانید و نمونه کارهای پروژه های معماری تکمیل شده ما را در نیواورلئان و نیویورک کشف کنید.

معماران قانونی و تجزیه و تحلیل ساختمان
خدمات مرمت تاریخی
خدمات معماری عمومی
خدمات معماری داخلی و طراحی داخلی
خدمات مدیریت ساخت و ساز
خدمات مدیریت پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *