دانلود رایگان جزوه بازرسی گوشت

جزوه تایپ شده بازرسی گوشت

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان جزوه بازرسی گوشت
اینها بصری بازرسی و لمس می شوند. آنها فقط در صورت تشخیص هرگونه ناهنجاری بریده می شوند.

پستان
پستان پس از جدا شدن از لاشه ، بصری و با لمس بررسی می شود. اگرچه ممکن است پس از برداشتن پستان ، یک لایه چربی ضخیم باقی بماند ، اما این غیر عادی بودن را نشان نمی دهد. یک بازرسی بصری و لمس انجام دهید. ماستیت غالباً توسط عوامل مشترک انسان و دام ایجاد می شود ، بنابراین باید مراقبت شود تا از ترشح و ریختن شیر جلوگیری شود ، و احتمالاً آلودگی سایر بافتهای خوراکی نیز وجود دارد. همچنین ، ممکن است ضایعات سل در پستان دیده شود.

بازرسی گوشت گاو <6 ماه
این حیوانات جوان به روشی مشابه با گاوهای بالغ مورد بازرسی قرار می گیرند ، با تفاوت های زیر: دانلود رایگان جزوه بازرسی گوشت عضلات گونه برای بررسی T. saginata cysticercus تراش داده نمی شوند ، زیرا حیوانات خیلی جوان محسوب می شوند که نمی توانند به لاروهای عفونی آلوده شوند.

• هنگام بازرسی از ناحیه ناف و مفاصل باید توجه شود ، زیرا یافته های غیر طبیعی (به عنوان مثال آرتروز) می تواند با سالمونلوز همراه باشد. و

• کبد برای تشخیص نوعی کبد تراش داده نشده است ، زیرا این حیوانات برای بروز این انگل خیلی جوان تلقی می شوند.

بازرسی گوشت از سایر گونه های گوشت قرمز
اسبها (انفرادی) ، گوسفند / بز ، خوک و شکار پرورشی به روشی مشابه با گاوهای بالغ مورد بازرسی قرار می گیرند ، با تفاوت های زیر:

اسب (انفرادی)
• سر: غشای مخاطی و حفره های بینی / سینوس ها / سپتوم پس از تقسیم سر در امتداد خط میانی برای غده ها بررسی می شود. معاینه بصری و لمس سایر قسمتها و برش ها فقط در صورت لزوم.

• کبد: بصری بازرسی و لمس می شود. برش خورده فقط در صورت لزوم

• پستان: از نظر بصری بازرسی و لمس می شود. برش خورده فقط در صورت لزوم دانلود رایگان جزوه بازرسی گوشت

• همه اسبهای خاکستری باید از نظر ملانوز و ملاتوماتا مورد بررسی قرار گیرند ، زیرا رنگدانه های سبک آنها را مستعد ابتلا به پوست و سایر سرطان ها می کند: اتصال یک شانه شل شده و عضلات و غدد لنفاوی پیش کاپولار بررسی می شود.

• کلیه ها: معاینه و برش دیداری. و

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.