دانلود رایگان جزوه اکولوژی عمومی رشته بهداشت محیط

جزوه اکولوژی عمومی رشته بهداشت محیط

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

وسیله ای است از جنس ماده دانلود رایگان جزوه اکولوژی عمومی رشته بهداشت محیط و قابل ارتجاع که به طور موقت از بارداری پیشگیری می کند و علاوه بر آن نقش بسزایی در جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی دارد. این وسیله در اندازه ، طرح و رنگ های مختلف در دسترس بوده . اثربخشی آن در صورت استفاده صحیح حدود 97 درصد است.

مزیت ها : جلوگیری از انتقال بیماریهای منتقله از راه تماس جنسی/ کاهش بروز سرطان دهانه رحم/ قابل استفاده در هر گروه سنی/ کمک به جلوگیری از انزال زودرس/ قابل استفاده بلافاصله پس از زایمان/ نداشتن اثر بر شیردهی

معایب: ایجاد حساسیت به کاندوم در بعضی کاربر ها/ لزوم استفاده پس از نعوظ/ احتمال خارج شدن یا پاره شدن آن

نکات قابل توجه: در هر بار نزدیکی باید از یک کاندوم جدید دانلود رایگان جزوه اکولوژی عمومی رشته بهداشت محیط شود/ کاندوم باید پیش از مصرف مشاهده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل شود/ کاندوم باید در حالت نعوظ و قبل از انجام نزدیکی بر روی آلت کشیده شود./ لازم است بلافاصله پس از انزال برای خروج کاندوم اقدام شود. برای اینکار در حالیکه هنوز نعوظ وجود دارد با گرفتن حلقه بالایی کاندوم نسبت به خارج کردن آن اقدام کرد /. با توجه به افزایش احتمال پاره شدن کاندوم در صورت استفاده هر فرد از کرم های طبی ، باید مصرف این کرم ها به پس از تماس جنسی موکول گردد.

چگونگی نگهداری کاندوم: کاندوم بایستی دور از نور آفتاب، گرما ، رطوبت ، نور ، لامپ فلوئورسانس و اشعه ماورای بنفش بوده و در جای خنک و تاریک نگه داری شود.